Blog z inspiracjami

Na tej stronie zamieszczamy wpisy z inspiracjami dla nauczycieli. Dzielimy się z Tobą pomysłami, doświadczeniami i materiałami.  Zostaw nam swój komentarz. Napisz też do nas jeśli chcesz, by pojawiły się tutaj wpisy o określonej tematyce – skorzystaj z zakładki kontakt.

Zobacz bibliografię i netografię, którą wykorzystujemy podczas przygotowania i realizacji naszych szkoleń.

Zachowania uczniów

Miejsce dobrych myśli

Zaproponuj swoim uczniom rodzinny projekt budowania dobrych relacji, który sprawdzi się w czasie epidemii i po jej zakończeniu. Pomóż im w rozwijaniu i wzmacnianiu poczucia własnej wartości.

Czytaj więcej »
Zachowania uczniów

Trudne zachowania uczniów

Na kogo masz największy wpływ w trudnej sytuacji? Na siebie! Zobacz 3 obszary, nad którymi możesz pracować, by lepiej wpływać na zachowania swoich uczniów.

Czytaj więcej »
Uczenie (się)

Myśleć krytycznie, myśleć kreatywnie

Prawdą jest, że kreatywność to stała cecha człowieka, na szczęście można ją kształtować, rozwijać, doskonalić. Jest cechą bardzo poszukiwaną na rynku pracy. W 2015 roku po wpisaniu trzech haseł do internetowej wyszukiwarki, otrzymywaliśmy następujące wyniki…

Czytaj więcej »
Kompetencje kluczowe

Kompetencje kluczowe

Kompetencje kluczowe to zestaw wiedzy, umiejętności, postaw niezbędnych do funkcjonowania w zglobalizowanym i zmieniającym się gwałtownie świecie.

Czytaj więcej »

Podoba Ci się ta strona?

Podziel się nią poprzez portal społecznościowy lub wyślij link znajomemu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print
Przewiń do góry