MULTiGRONO

Jeśli Wasze grono jest małe lub potrzebujecie szkolenia tylko dla wybranej niewielkiej grupy nauczycieli, skorzystajcie z oferty MULTiGRONO. Pozwala ona zorganizować wspólne szkolenie dla kilku placówek i stworzyć grupę uczestników z kilku szkół lub przedszkoli.

Zorganizujcie wspólne szkolenie dla kilku placówek:

 • Podzielcie się kosztami za udział w szkoleniu
 • Łączne koszty szkolenia są takie same, jak przy szkoleniu dla jednej placówki, o ile nie przekroczycie limitu wielkości grupy szkoleniowej (najczęściej nasze grupy szkoleniowe to od 15 do 25 osób, zależnie od typu szkolenia)
 • Każda placówka otrzyma własną fakturę odpowiadającą Waszym ustaleniom (np. koszty podzielone na równe części lub proporcjonalnie do liczby uczestników)
 • Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
Jeśli masz już zaprzyjaźnioną placówkę/placówki i chcesz skorzystać z oferty multigrono zaznacz to podczas kontaktu z nami, np. w rozmowie telefonicznej lub w formularzu kontaktowym, który znajduje się pod interesującym Cię szkoleniem z naszej oferty.
Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego poniżej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, napisz do nas lub zadzwoń. Zapytaj, zaproponuj zmiany lub zamów.

Zadzwoń:  +48 503 37 90 30

Napisz:

  Dotyczy szkolenia (wymagane)
  Pojawi się jako temat wiadomości e-mail

  Treść wiadomości
  Napisz swoje pytania i sugestie. Możesz również wskazać potrzeby Twoje, Twojego zespołu lub placówki. To pozwoli nam przygotować bardziej wyczerpującą odpowiedź.

  Jeśli chcesz, możesz podać nam więcej szczegółów nt. uczestników i proponowanego terminu szkolenia.

  Chcę podać więcej szczegółów

  Uczestnicy szkolenia

  Najbardziej efektywne szkolenie warsztatowe najczęściej jest możliwe w grupie do 20 osób. W szkoleniach „prezentacyjnych” może brać udział większa grupa uczestników, jednak są one mniej efektywne od praktycznych zajęć warsztatowych.Dla dużych zespołów (rad pedagogicznych) proponujemy rozważenie przeprowadzenia szkolenia w kilku grupach.

  Liczba grup szkoleniowych  Liczba osób w każdej grupie  Charakterystyka uczestników
  Krótko opisz kim są uczestnicy szkolenia (np. dyrektorzy i ich zastępcy, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie, rodzice)

  Preferowany termin szkolenia
  Podaj dogodną datę szkolenia (tylko pierwsze pole) lub przedział dogodnych dat (oba pola)

  od

  do

  ———–
  DANE KONTAKTOWE

  Twoje dane (wysyłającego zapytanie)

  Imię (wymagane)  Nazwisko (wymagane)  Adres email (wymagane)  Numer telefonu
  (Nie jest wymagany, ale pomoże w szybkim kontakcie. Podaj numer, pod którym najszybciej będziemy mogli nawiązać kontakt.)  Rodzaj placówki, której dotyczy zapytanie (wymagane):


  Wpisz rodzaj placówki:

  Twoja funkcja w placówce (wymagane):


  Wpisz swoją funkcję:

  Nazwa placówki  Adres placówki

  Podanie adresu (przynajmniej miejscowości) pomoże nam w dokonaniu ewentualnej wyceny szkolenia z uwzględnieniem kosztów dojazdu

  ———–

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi zapytania/zamówienia opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. (wymagane)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Percepti Edukacja

  Newsletter zawiera informacje o naszych szkoleniach oraz inne informacje dotyczące edukacji (np. artykuły, materiały edukacyjne, przykłady dobrych praktyk). Zgodę na otrzymywanie newslettera można wycofać w każdym czasie, klikając w link dołączony do każdego newslettera.

  Zobacz politykę prywatności

  udostępnij: