Szkolenie szyte na miarę

Szkolenie szyte na miarę

Szkolenie szyte na miarę, to szkolenie przygotowane na zamówienie pod potrzeby konkretnych uczestników.

Powiedz nam o tych potrzebach, a my przygotujemy “szkolenie szyte na miarę” – propozycję szkolenia specjalnie dla Ciebie i Twojego zespołu. Skorzystaj z tego rozwiązania, jeśli potrzebujesz czegoś innego niż proponowane przez nas gotowe produkty z naszej “półki”. Zaproponuj zupełnie nowe szkolenie lub zmodyfikuj te, które są w naszej ofercie. Skorzystaj z podanych niżej form kontaktu z nami (najlepszy będzie e-mail).

Koszty szkolenia szytego na miarę zależą od różnych czynników (np. zakres, wielkość grupy, miejsce realizacji). Najczęściej nie są one wyższe niż porównywalnego szkolenia z naszej “półki”. Zostaną one ustalone z Tobą lub wskazaną osobą reprezentującą Twoją placówkę.


e_mailWyślij e-mail za pomocą formularza
Otrzymasz kopię wiadomości.

phone-symbol-2Zadzwoń
503379030

messengerNapisz
messenger


Formularz wysłania wiadomości e-mail

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, ale im więcej napiszesz, tym bardziej dopasowaną propozycję będziemy mogli przygotować. Zapytanie o szkolenie szyte na miarę nic nie kosztuje. Otrzymasz kopię tej wiadomości na Twój adres mailowy.

Wiadomość

Temat (wymagane)

Treść wiadomości

Adres email (wymagane)

----------

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi zapytania/zamówienia opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Percepti Edukacja

Newsletter zawiera informacje o naszych szkoleniach oraz inne informacje dotyczące edukacji (np. artykuły, materiały edukacyjne, przykłady dobrych praktyk). Zgodę na otrzymywanie newslettera można wycofać w każdym czasie, klikając w link dołączony do każdego newslettera.

Zobacz politykę prywatności

Przewiń do góry