Opublikowano

Szkolenia dla rad pedagogicznych (2016/2017)

Skorzystaj z propozycji naszych szkoleń (zobacz dział “Szkolenia” na naszej półce z produktami) lub pozwól nam przygotować dla Ciebie i Twojego zespołu szkolenie szyte na miarę.

Co oznacza, że nasze szkolenia są “szyte na miarę”?
Oznacza to, że każde nasze szkolenie dla rady pedagogicznej jest przygotowywane zgodnie z potrzebami placówki, która je zamawia. Wspólnie uzgadniamy szczegółowy zakres szkolenia, czas jego trwania, koszty, a nawet to, kto powinien w nim uczestniczyć.  Dzięki temu nasze szkolenia są użyteczne i dopasowane do oczekiwań zamawiających.

Szkolenia dla rad pedagogicznych odbywają się w przeważającej części na terenie zamawiających je placówek. Możemy również zorganizować szkolenia wyjazdowe.

Na rok szkolny 2016/2017 przygotowaliśmy szeroki wachlarz zagadnień tematycznych, z których możemy komponować szkolenia dla Państwa. Jeśli jednak wśród naszych propozycji nie ma dokładnie tego, czego Państwo szukają, zapraszamy do kontaktu z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować dla Państwa odpowiednie szkolenie lub wskażemy sprawdzonego specjalistę, który będzie mógł to zrobić.

szkolenia
Szkolenia
Półka
Półka z produktami
Szytenamiare
Szyte na miarę