Opublikowano

Rok szkolny 2019/2020 zaplanuj z nami

Zaplanuj z nami rok szkolny 2019/2020

Nowy rok szkolny 2019/2020 to nowe wyzwania dla Was: Dyrektorów i Nauczycieli szkół i przedszkoli. Zapraszamy Was do współpracy. Proponujemy wysokiej jakości szkolenia, procesowe wspomaganie oraz specjalne rozwiązania dla małych zespołów.

Dzięki naszemu wsparciu łatwiej podołacie wyzwaniom, które niesienie nowy rok szkolny 2019/2020. Z naszych usług korzysta kilkadziesiąt placówek edukacyjnych, których dyrektorzy cenią współpracę z naszą placówką. Wiemy to, ponieważ piszą o tym w referencjach, które nam przesyłają. 

Zobacz co oferujemy

Wsparcie szyte na miarę

Każde z naszych szkoleń dostosujemy do potrzeb Twojej Placówki, ponieważ chcemy, aby nasza praca miała sens i przekładała się na realną zmianę. Wstępną diagnozę potrzeb przeprowadzimy podczas zamawiania naszych usług. Następnie nasz trener skontaktuje się z Dyrektorem Placówki lub wyznaczoną osobą, żeby doprecyzować zakres szkolenia. W razie potrzeby przygotujemy także elektroniczną ankietę i poprosimy o jej wypełnienie przed zaplanowanym szkoleniem, aby lepiej poznać potrzeby nauczycieli.


Szkolenia wysokiej jakości

Nasze szkolenia są wysoko oceniane przez uczestników, co potwierdzają wyniki ewaluacji i referencje, które są do nas przysyłane. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczania zgodnie wytycznymi MEN (rozporządzenie w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli). Dyrektorowi placówki przesyłamy krótki raport podsumowujący wyniki ewaluacji oraz preferencje szkoleniowe nauczycieli.

sprawdź ofertę szkoleń dla rad


 


Procesowe wspomaganie na rok szkolny 2019/2020

Jest to długofalowe wsparcie dla Placówki realizowane przy współudziale jednego z naszych certyfikowanych ekspertów – trenerów wspomagania. Cały proces zaczyna się od diagnozy, na podstawie której powstaje plan działań rozwojowych. Po jego zrealizowaniu przeprowadzana jest ewaluacja. O wspomaganiu możesz przeczytać na stronach Ośrodka Rozwoju Edukacji (MEN).

dowiedz się, na czym polega wspomaganie, które my oferujemy


referencje

Referencje

Zobacz, za co inni cenią współpracę z nami


Multigrono

To usługa polegająca na organizacji szkolenia dla nauczycieli z kilku placówek. Sprawdza się w przypadku niewielkich rad pedagogicznych oraz wtedy, kiedy trzeba przeszkolić tylko kilku nauczycieli placówki. Każda placówka otrzymuje odrębną fakturę.

zobacz, czym jest multigrono


Zbadaj potrzeby rozwojowe nauczycieli

Dowiedz się jakich szkoleń potrzebują Twoi nauczyciele.  Pobierz bezpłatną ankietę pomocną w badaniu potrzeb rozwojowych nauczycieli. Możesz ją skopiować, żeby wykorzystać w swojej Placówce (nie ma obowiązku przesyłania nam tych wyników).

Możesz także skorzystać z ankiety w wersji online. Kiedy nauczyciele ją wypełnią, my przygotujemy dla  Ciebie raport z wynikami. Usługa ta jest bezpłatna, ale żeby z niej skorzystać należy wysłać do nas e-mail z prośbą o jej udostępnienie, danymi Placówki i wskazaniem osoby do kontaktu. 

Zadzwoń:  +48 503 37 90 30

Napisz:

Dotyczy szkolenia (wymagane)
Pojawi się jako temat wiadomości e-mail

Treść wiadomości
Napisz swoje pytania i sugestie. Możesz również wskazać potrzeby Twoje, Twojego zespołu lub placówki. To pozwoli nam przygotować bardziej wyczerpującą odpowiedź.

Jeśli chcesz, możesz podać nam więcej szczegółów nt. uczestników i proponowanego terminu szkolenia.

Chcę podać więcej szczegółów

Uczestnicy szkolenia

Najbardziej efektywne szkolenie warsztatowe najczęściej jest możliwe w grupie do 20 osób. W szkoleniach “prezentacyjnych” może brać udział większa grupa uczestników, jednak są one mniej efektywne od praktycznych zajęć warsztatowych.Dla dużych zespołów (rad pedagogicznych) proponujemy rozważenie przeprowadzenia szkolenia w kilku grupach.

Liczba grup szkoleniowychLiczba osób w każdej grupieCharakterystyka uczestników
Krótko opisz kim są uczestnicy szkolenia (np. dyrektorzy i ich zastępcy, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie, rodzice)

Preferowany termin szkolenia
Podaj dogodną datę szkolenia (tylko pierwsze pole) lub przedział dogodnych dat (oba pola)

od

do

———–
DANE KONTAKTOWE

Twoje dane (wysyłającego zapytanie)

Imię (wymagane)Nazwisko (wymagane)Adres email (wymagane)Numer telefonu
(Nie jest wymagany, ale pomoże w szybkim kontakcie. Podaj numer, pod którym najszybciej będziemy mogli nawiązać kontakt.)Rodzaj placówki, której dotyczy zapytanie (wymagane):


Wpisz rodzaj placówki:

Twoja funkcja w placówce (wymagane):


Wpisz swoją funkcję:

Nazwa placówkiAdres placówki

Podanie adresu (przynajmniej miejscowości) pomoże nam w dokonaniu ewentualnej wyceny szkolenia z uwzględnieniem kosztów dojazdu

———–

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi zapytania/zamówienia opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Percepti Edukacja

Newsletter zawiera informacje o naszych szkoleniach oraz inne informacje dotyczące edukacji (np. artykuły, materiały edukacyjne, przykłady dobrych praktyk). Zgodę na otrzymywanie newslettera można wycofać w każdym czasie, klikając w link dołączony do każdego newslettera.

Zobacz politykę prywatności

Rozpocznij z nami nowy rok szkolny 2019/2020!

Do zobaczenia w sierpniu lub wrześniu!

udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on whatsapp
Share on print