Wsparcie nauczyciela

Ostatnie lata niosą ze sobą ogrom wyzwań dla nauczycieli. Wymagają odporności psychicznej, radzenia sobie z emocjami, dbania o własny dobrostan. Duża zmienność rzeczywistości cechująca współczesny świat jest nie tylko czynnikiem stresu, ale również wzywa do permanentnego rozwoju.

Uczenie się przez całe życie jest znakiem szczególnym współczesności. Analiza własnej pracy, ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań jest wpisana w zawód nauczyciela. Nowe pokolenia uczniów, szybko zmieniająca się rzeczywistość, czy nowelizowane prawo wymagają ciągłego rozwijania osobistych kompetencji. 

Niezwykle istotne są kompetencje społeczne związane m.in. z umiejętnością współpracy – to podstawowe kompetencje XXI wieku. Są one niezbędne także nauczycielom. Pozwalają na wspólne planowanie i realizację działań, twórcze rozwiązywanie konfliktów, budowanie atmosfery zaufania i przyjmowanie postawy gotowości do wzajemnego wspierania się. Ważne są także kompetencje z zakresu przewodzenia innym oraz motywowania ich.

Nasze szkolenia odwołują się do wielu obszarów kompetencji nauczycielskich. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu prawa oświatowego, warsztaty poświęcone kompetencjom cyfrowym, zajęcia dotyczące budowania relacji z uczniami, czy też wsparcie związane z radzeniem sobie z trudnymi emocjami i stresem zawodowym oraz konfliktami.

Polecane szkolenia w tej kategorii

Wszystkie szkolenia w tej kategorii

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, napisz do nas lub zadzwoń. Zapytaj, zaproponuj zmiany lub zamów.

Zadzwoń:  +48 601 43 10 60

Napisz:

  Dotyczy szkolenia (wymagane)
  Pojawi się jako temat wiadomości e-mail

  Treść wiadomości
  Napisz swoje pytania i sugestie. Możesz również wskazać potrzeby Twoje, Twojego zespołu lub placówki. To pozwoli nam przygotować bardziej wyczerpującą odpowiedź.

  Jeśli chcesz, możesz podać nam więcej szczegółów nt. uczestników i proponowanego terminu szkolenia.

  Chcę podać więcej szczegółów

  Uczestnicy szkolenia

  Najbardziej efektywne szkolenie warsztatowe najczęściej jest możliwe w grupie do 20 osób. W szkoleniach „prezentacyjnych” może brać udział większa grupa uczestników, jednak są one mniej efektywne od praktycznych zajęć warsztatowych.Dla dużych zespołów (rad pedagogicznych) proponujemy rozważenie przeprowadzenia szkolenia w kilku grupach.

  Liczba grup szkoleniowych  Liczba osób w każdej grupie  Charakterystyka uczestników
  Krótko opisz kim są uczestnicy szkolenia (np. dyrektorzy i ich zastępcy, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie, rodzice)

  Preferowany termin szkolenia
  Podaj dogodną datę szkolenia (tylko pierwsze pole) lub przedział dogodnych dat (oba pola)

  od

  do

  ———–
  DANE KONTAKTOWE

  Twoje dane (wysyłającego zapytanie)

  Imię (wymagane)  Nazwisko (wymagane)  Adres email (wymagane)  Numer telefonu
  (Nie jest wymagany, ale pomoże w szybkim kontakcie. Podaj numer, pod którym najszybciej będziemy mogli nawiązać kontakt.)  Rodzaj placówki, której dotyczy zapytanie (wymagane):


  Wpisz rodzaj placówki:

  Twoja funkcja w placówce (wymagane):


  Wpisz swoją funkcję:

  Nazwa placówki  Adres placówki

  Podanie adresu (przynajmniej miejscowości) pomoże nam w dokonaniu ewentualnej wyceny szkolenia z uwzględnieniem kosztów dojazdu

  ———–

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi zapytania/zamówienia opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. (wymagane)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Percepti Edukacja

  Newsletter zawiera informacje o naszych szkoleniach oraz inne informacje dotyczące edukacji (np. artykuły, materiały edukacyjne, przykłady dobrych praktyk). Zgodę na otrzymywanie newslettera można wycofać w każdym czasie, klikając w link dołączony do każdego newslettera.

  Zobacz politykę prywatności

  udostępnij: