kategoria szkoleń:

Wsparcie nauczyciela

Na skróty

Ostatnie lata niosą ze sobą ogrom wyzwań dla nauczycieli. Wymagają odporności psychicznej, radzenia sobie z emocjami, dbania o własny dobrostan. Duża zmienność rzeczywistości cechująca współczesny świat jest nie tylko czynnikiem stresu, ale również wzywa do permanentnego rozwoju.

Uczenie się przez całe życie jest znakiem szczególnym współczesności. Analiza własnej pracy, ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań jest wpisana w zawód nauczyciela. Nowe pokolenia uczniów, szybko zmieniająca się rzeczywistość, czy nowelizowane prawo wymagają ciągłego rozwijania osobistych kompetencji. 

Niezwykle istotne są kompetencje społeczne związane m.in. z umiejętnością współpracy – to podstawowe kompetencje XXI wieku. Są one niezbędne także nauczycielom. Pozwalają na wspólne planowanie i realizację działań, twórcze rozwiązywanie konfliktów, budowanie atmosfery zaufania i przyjmowanie postawy gotowości do wzajemnego wspierania się. Ważne są także kompetencje z zakresu przewodzenia innym oraz motywowania ich.

Nasze szkolenia odwołują się do wielu obszarów kompetencji nauczycielskich. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu prawa oświatowego, warsztaty poświęcone kompetencjom cyfrowym, zajęcia dotyczące budowania relacji z uczniami, czy też wsparcie związane z radzeniem sobie z trudnymi emocjami i stresem zawodowym oraz konfliktami.

Polecane szkolenia w tej kategorii

Wszystkie szkolenia w tej kategorii

Od najnowszych

Nie mam więcej szkoleń w tej kategorii

Kontakt w sprawie szkolenia

Jeśli zainteresowało Cię to szkolenie, napisz do nas lub zadzwoń. Zapytaj, zaproponuj zmiany lub zamów.

Zadzwoń:  +48 601431060

Napisz:

W tej sekcji podaj najważniejsze informacje dotyczące Twojego zapytania.

Jeśli dotyczy ono szkolenia, które właśnie przeglądasz pozostaw temat wiadomości niezmieniony

W tej sekcji możesz podać dodatkowe informacje, które pomogą nam odpowiedzieć na Twoje zapytanie, np.:

- kim są uczestnicy szkolenia (nauczyciele, dyrektorzy, pedagodzy, uczniowie, rodzice, obsługa techniczna itp.)
- ilu uczestników może wziąć udział w szkoleniu? czy będzie to jedna czy kilka grup?
- kiedy mogłoby się odbyć szkolenie? możesz podać datę lub przedział czasowy, lub określony dzień tygodnia, w którym zazwyczaj organizujecie szkolenia dla Waszej rady
- jakiego rodzaju placówkę reprezentujesz

Wypełnienie tej sekcji jest opcjonalne. Możesz uzupełnić wszystkie lub tylko część pól, lub przejść do ostatniej części.
W tej sekcji podaj dane kontaktowe, które pomogą nam w udzieleniu Tobie wyczerpującej odpowiedzi.

-informacje wymagane oznaczone są gwiazdką

udostępnij: