Praca zdalna w usłudze MS Teams

Poznaj pakiet Office 365 dla edukacji i zacznij korzystać z niego w zdalnej pracy z uczniami i nauczycielami. Dzięki aplikacji MS Teams twórz klasy, przekazuj uczniom materiały do pracy, zadania, monitoruj ich postępy, zachęcaj do współpracy zespołowej, utrzymuj kontakt.   Szkolenie realizowane online.

Szkolenie realizowane stacjonarnie i online

To szkolenie dla rady pedagogicznej realizujemy stacjonarnie lub online. Dowiedz się więcej w zakładce "Forma zajęć i kwestie organizacyjne".

13

Pamiętaj, że każde z naszych szkoleń możemy dostosować do Twoich potrzeb. Poinformuj nas o nich korzystając z zakładki "Kontakt w sprawie szkolenia".

Dowiedz się więcej o szkoleniu:

W efekcie udziału w szkoleniu będziesz umiał/umiała posługiwać się podstawowymi narzędziami pakietu Office 365 dla edukacji w pracy z uczniami i innymi nauczycielami

 • czym jest pakiet Office 365
 • przegląd aplikacji pakietu Office 365
 • aplikacja MS Teams jako podstawowe narzędzie do zdalnej pracy z uczniami i innymi nauczycielami:
  • tworzenie zespołów (klas) i zarządzanie nimi
  • dodawanie plików
  • dodawanie zadań i testów
  • notes zajęć do pracy z uczniami
  • monitorowanie postępów uczniów
  • kontakt z uczniami (czat i video)

Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online w wirtualnym pokoju na platformie ZOOM, która zapewnia aktywny udział uczestników szkolenia.

 • czas trwania – 3-4 godzin dydaktycznych
 • praca odbywać się będzie z aktywnym udziałem uczestników dlatego ważne jest, by szkoła posiadała już Office 365 dla szkół, a uczestniczący w szkoleniu nauczyciele – swoje indywidualne konta użytkownika (tu dowiesz się jak uzyskać bezpłatny Office 365 dla szkoły)
 • uczestnikami mogą być nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych zarówno stawiający pierwsze kroki w zawodzie jaki doświadczeni, poszukujący lub chcący odświeżyć swój warsztat pracy online.

Dowiedz się jak krok po kroku przebiega zamówienie i realizacja szkolenia online:

Krótki poradnik dla dyrektora dotyczący szkoleń online dla rad pedagogicznych

Pobierz poradnik jako PDF

Jeśli zainteresowało Cię to szkolenie, napisz do nas lub zadzwoń. Zapytaj, zaproponuj zmiany lub zamów.

Zadzwoń:  +48 503 37 90 30

Napisz:

  Dotyczy szkolenia (wymagane)
  Pojawi się jako temat wiadomości e-mail

  Treść wiadomości
  Napisz swoje pytania i sugestie. Możesz również wskazać potrzeby Twoje, Twojego zespołu lub placówki. To pozwoli nam przygotować bardziej wyczerpującą odpowiedź.

  Jeśli chcesz, możesz podać nam więcej szczegółów nt. uczestników i proponowanego terminu szkolenia.

  Chcę podać więcej szczegółów

  Uczestnicy szkolenia

  Najbardziej efektywne szkolenie warsztatowe najczęściej jest możliwe w grupie do 20 osób. W szkoleniach „prezentacyjnych” może brać udział większa grupa uczestników, jednak są one mniej efektywne od praktycznych zajęć warsztatowych.Dla dużych zespołów (rad pedagogicznych) proponujemy rozważenie przeprowadzenia szkolenia w kilku grupach.

  Liczba grup szkoleniowych  Liczba osób w każdej grupie  Charakterystyka uczestników
  Krótko opisz kim są uczestnicy szkolenia (np. dyrektorzy i ich zastępcy, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, uczniowie, rodzice)

  Preferowany termin szkolenia
  Podaj dogodną datę szkolenia (tylko pierwsze pole) lub przedział dogodnych dat (oba pola)

  od

  do

  ———–
  DANE KONTAKTOWE

  Twoje dane (wysyłającego zapytanie)

  Imię (wymagane)  Nazwisko (wymagane)  Adres email (wymagane)  Numer telefonu
  (Nie jest wymagany, ale pomoże w szybkim kontakcie. Podaj numer, pod którym najszybciej będziemy mogli nawiązać kontakt.)  Rodzaj placówki, której dotyczy zapytanie (wymagane):


  Wpisz rodzaj placówki:

  Twoja funkcja w placówce (wymagane):


  Wpisz swoją funkcję:

  Nazwa placówki  Adres placówki

  Podanie adresu (przynajmniej miejscowości) pomoże nam w dokonaniu ewentualnej wyceny szkolenia z uwzględnieniem kosztów dojazdu

  ———–

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi zapytania/zamówienia opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać. (wymagane)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera Percepti Edukacja

  Newsletter zawiera informacje o naszych szkoleniach oraz inne informacje dotyczące edukacji (np. artykuły, materiały edukacyjne, przykłady dobrych praktyk). Zgodę na otrzymywanie newslettera można wycofać w każdym czasie, klikając w link dołączony do każdego newslettera.

  Zobacz politykę prywatności

  udostępnij: